Literature (457 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.20 | 48.40 | 47.60 | 46.80 | 46.00 | 45.20 | 44.40 | 43.60 | 42.80 | 42.00 |
50 (12 total)
- Bird, Kara (Balwyn HS Balwyn North)
- Chadwick, Vincent (University HS Parkville)
- Du, Thuong (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Horan, Claire (Ruyton Girls School Kew)
- Lau, Carissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Malon, Stephanie (The Geelong College Newtown)
- McAuley, David (Melbourne GS Melbourne)
- Palmer, Jacinta (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Pham, Camha (St Albans SC St Albans)
- Ryan, Brigit (Kew HS Kew East)
- Wald, Kate (Methodist Ladies College Kew)
- Webber, Natalie (St Pauls Anglican GS Warragul)
49 (7 total)
- Alexander, Xenia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hicks, Ruth (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Huson, Kerilee (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Mitchell, Madeline (Girton GS Ltd Bendigo)
- Moss, Tristan (Ruyton Girls School Kew)
- Orzech, Aaron (University HS Parkville)
- Parnis, Eric (St Patricks College Ballarat)
48 (10 total)
- Abedin, Aritro (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Brown, Marika (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Collinson, Katharine (Lauriston Girls School Armadale)
- Gilmartin, Julia (Ave Maria College Aberfeldie)
- Karipidis, Madeleine (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Kinsey, Daniel (Haileybury College Keysborough)
- Sciuto, Anthony (St Kevins College Toorak)
- Turner, Kate (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Verwey, Madeline (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhao, Susan (Balwyn HS Balwyn North)
47 (15 total)
- Beaver, Sally (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Evans, Lora (Kew HS Kew East)
- Golder, Amit (Melbourne HS South Yarra)
- Harkinscross, Rebecca (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Hooper, Alice (Eltham College Of Education Research)
- Jackson, Emma (Wesley College Melbourne)
- Jaeger, Tess (Warragul Regional College Warragul)
- Kelly, Thomas (Scotch College Hawthorn)
- Lorensene, Paige (Damascus College Mount Clear)
- McNeill, Hannah (St Josephs College Echuca)
- Olayos, Sarah (Ruyton Girls School Kew)
- Teese, Richard (Box Hill Institute Box Hill)
- Vanyai, Hannah (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Whiting, Leigh (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Williams, James (Melbourne GS Melbourne)
46 (30 total)
- Barillaro, Nathan (Marcellin College Bulleen)
- Beissbarth, Jess (Eltham HS Eltham)
- Clendinnen, Anastasia (Eltham HS Eltham)
- Coates, Tracey (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dillane, Thomas (De La Salle College Malvern)
- Frederick, Katie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Goss, Toby (Blackburn HS Blackburn)
- Gradkowski, Jason (St Patricks College Ballarat)
- Guilliatt, Courtney (Vermont SC Vermont)
- Hehir, Emily (Notre Dame College Shepparton)
- Howard, Vaughan (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Jenkins, Katherine (FCJ Benalla)
- Kannourakis, Joshua (St Patricks College Ballarat)
- Levan, Daniel (St Kevins College Toorak)
- Low, Andrew (Haileybury College Keysborough)
- Luk, Alexandra (Geelong GS Corio)
- McAuliffe, Kirsty (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- McLeod, Victoria (Brunswick SC Brunswick)
- McManus, Liam (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Morris, Meredith (Ruyton Girls School Kew)
- Murga, Melissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Newman, Laura (Footscray City College Footscray)
- ONeill, Anthea (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Rieusset, Stella (Melbourne Girls College Richmond)
- Rivera, Jenika (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Rogers, Laura (Oxley College Chirnside Park)
- Treacy, Daniel (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Vantwest, Melissa (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Wakeham, David (Footscray City College Footscray)
- Zhang, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
45 (25 total)
- Bennett, Sarah (Ruyton Girls School Kew)
- Bourne, Hannah (University HS Parkville)
- Burgoine, Laura (Williamstown HS Williamstown)
- Cavanough, Amanda (Lauriston Girls School Armadale)
- Cox, Sophie (University HS Parkville)
- Downes, Meghan (Methodist Ladies College Kew)
- Drennan, Adam (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Duong, Regina (Brimbank College St Albans)
- Embury, Catherine (Ruyton Girls School Kew)
- Etheve, Megan (Avila College Mount Waverley)
- Giovannoni, Daniele (De La Salle College Malvern)
- Jeppe, Sophie (Dromana SC Dromana)
- Lakey, Elizabeth (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lamb, Tom (Williamstown HS Williamstown)
- Leikina, Marina (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Liu, Hanshern (Haileybury College Keysborough)
- McCarthy, Anna (Seymour Technical HS Seymour)
- McLean, Emina (Echuca HS Echuca)
- Memery, Annika (Galen College Wangaratta)
- Moret, Rebecca (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Perera, Ishani (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Philipatos, Alexander (Kew HS Kew East)
- Schlesinger, David (Xavier College Kew)
- Williams, Jessica (Avila College Mount Waverley)
- Williams, Kristen (Essendon Keilor College Essendon)
44 (50 total)
- Anderson, Annika (Geelong GS Corio)
- Baynes, Danielle (Genazzano FCJ Kew)
- Brady, Morgan (Presentation College Windsor)
- Cain, Or (The King David School Armadale)
- Carr, Sophie (Trinity College Colac)
- Considine, Gemma (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Cooney, Meghan (Notre Dame College Shepparton)
- Cooper, Toby (Scotch College Hawthorn)
- Dale, Rachel (Girton GS Ltd Bendigo)
- Dickson, Emma (Norwood SC Ringwood)
- Doube, Patrick (Melbourne GS Melbourne)
- Farrell, Tessa (Essendon Keilor College Essendon)
- Forti, Jenny (Footscray City College Footscray)
- Greenthaner, Nathanael (Luther College Croydon)
- Grigg, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Hawthorne, Christopher (Highview Christian Community College Maryborough)
- Hirst, Briar (Williamstown HS Williamstown)
- Hodge, Emma (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hyde, Joshua (St Patricks College Ballarat)
- Incerti, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Jongebloed, Eve (St Columbas College Essendon)
- Kearton, Annika (Emerald SC Emerald)
- Kennedy, Zinzi (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kerr, Sarah (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Kung, Anthony (Scotch College Hawthorn)
- Lebrun, Hollie (Aquinas College Ringwood)
- Loh, Jeannine (Ruyton Girls School Kew)
- Long, Georgina (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- MacLeod, Sara (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Meagher, Zoe (Fintona Girls School Balwyn)
- Miazoi, Zohra (Monterey SC Frankston North)
- Middleton, Anna (Eltham College Of Education Research)
- Moore, Tatum (Wesley College Melbourne)
- Morton, Joel (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Muhlebach, Elizabeth (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Murray, Katrina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nutt, Aaron (St Peters College Cranbourne)
- Penberthy, Jun (Melbourne HS South Yarra)
- Piko, Lauren (Catholic Ladies College Eltham)
- Rao, Prithi (Balwyn HS Balwyn North)
- Rendell, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Sanderson, Emma (Brighton SC Brighton East)
- Serong, Sophie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Tallarida, Arturo (Brighton SC Brighton East)
- Tee, Joshua (Scotch College Hawthorn)
- Theophanous, Katerina (University HS Parkville)
- Wawrzykowska, Katarzyna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Webber, Moniquelouise (Padua College Mornington)
- Wong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Zhang, Sue (Methodist Ladies College Kew)
43 (46 total)
- Aitken, Elizabeth (Toorak College Mount Eliza)
- Belski, Ianina (Balwyn HS Balwyn North)
- Billington, Rosemary (Mater Christi College Belgrave)
- Bishop, Alice (Eltham HS Eltham)
- Brotchie, Eric (Melbourne HS South Yarra)
- Bryan, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Butler, Lauren (Ave Maria College Aberfeldie)
- Caldwell, Emma (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chong, Connie (Avila College Mount Waverley)
- Clarke, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Coad, Terri (Derrinallum P12 College Derrinallum)
- Connon, Felicity (Ruyton Girls School Kew)
- Cooper, Natasha (Wesley College Melbourne)
- Dellaquila, Kate (Emmaus College Burwood)
- Dickinson, Hannah (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Downey, Jonathan (Xavier College Kew)
- Flanagan, Laura (The Peninsula School Mount Eliza)
- Gabriel, Victoria (Lauriston Girls School Armadale)
- Gillam, Lee (Eltham HS Eltham)
- Giraud, Jessica (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Grant, Jack (University HS Parkville)
- Hollosy, William (Melbourne GS Melbourne)
- Jimenez, Andrea (Ave Maria College Aberfeldie)
- Jones, Grace (Kew HS Kew East)
- Keats, Bethany (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Kim, Yoon (Brighton GS Brighton)
- Kohlman, Jason (McKinnon SC McKinnon)
- Koop, Jonathon (Viewbank College Rosanna)
- Korosidis, Sophie (Bayside College Newport)
- Kwiecien, Anna (Methodist Ladies College Kew)
- Lawrie, James (Xavier College Kew)
- Lonie, Kate (Lauriston Girls School Armadale)
- McIntosh, Brenna (Box Hill HS Box Hill)
- Meek, Adrienne (Genazzano FCJ Kew)
- Mitchell, Laura (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Montague, Claire (Kew HS Kew East)
- Nunn, Laurie (Toorak College Mount Eliza)
- Patterson, Elizabeth (Footscray City College Footscray)
- Payne, Syrie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Reinalda, Allegra (Princes Hill SC Carlton North)
- Rodgers, Natalie (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Sheridan, Jennifer (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Stapletoncrittenden, Anna (Wesley College Melbourne)
- Sterling, Sara (McKinnon SC McKinnon)
- Travers, Bridie (Footscray City College Footscray)
- Zhang, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
42 (71 total)
- Allison, Fraser (Melbourne HS South Yarra)
- Anderson, Nathan (St Patricks College Ballarat)
- Angus, Hayley (Frankston HS Frankston)
- Baic, Natalie (Avila College Mount Waverley)
- Barnett, Jhansi (St Catherines School Toorak)
- Bendet, Yocheved (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Binnington, Elise (Brighton SC Brighton East)
- Blewitt, Siobhan (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Brown, Vanessa (Mildura Senior College Mildura)
- Carnie, Leanne (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Casement, Gemma (Ballarat HS Ballarat)
- Chau, Edith (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Chodowski, Laura (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Code, Thomas (Wesley College Melbourne)
- Coffey, Rachel (Padua College Mornington)
- Connors, Nicole (Wesley College Melbourne)
- Crang, Malcolm (Melbourne GS Melbourne)
- Delahunty, Claire (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Derrick, Stephanie (Upwey HS Upwey)
- Devitt, Rebecca (Padua College Mornington)
- Dick, David (Camberwell HS Canterbury)
- Dowling, Sarah (Salesian College Sunbury)
- Eldridge, Gregory (St Leonards College Brighton East)
- Elliott, Eliza (The Geelong College Newtown)
- Filatova, Anna (Lauriston Girls School Armadale)
- Freeman, Sarah (The King David School Armadale)
- Gilham, Mark (Eltham HS Eltham)
- Gioskos, Mark (Kew HS Kew East)
- Grinton, Alice (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Guymer, Chelsea (Tintern Ggs Ringwood East)
- Kamtikar, Anay (Haileybury College Keysborough)
- Kemp, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Lawry, Matt (Brighton GS Brighton)
- Legg, Emma (Colac HS Colac)
- Legge, Tilly (Princes Hill SC Carlton North)
- Leorke, Dale (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Madden, Thomas (St Patricks College Ballarat)
- Martin, Lisa (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Martino, Jeremy (Xavier College Kew)
- McInerney, Jackson (Melbourne HS South Yarra)
- McLachlan, Ashley (Werribee SC Werribee)
- Mills, Tammy (Notre Dame College Shepparton)
- Minns, George (Melbourne GS Melbourne)
- Murphy, Rachel (Ave Maria College Aberfeldie)
- Neyland, Bethany (Tintern Ggs Ringwood East)
- Noske, Catherine (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- ORorke, Lara (St Catherines School Toorak)
- Osborn, Joe (The King David School Armadale)
- Presser, Samantha (Fintona Girls School Balwyn)
- Procter, Kate (John Paul College Frankston)
- Qian, Juliana (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Reeslee, Thomas (Camberwell GS Canterbury)
- Riley, Benjamin (Mitchell SC Wodonga)
- Ross, Eloise (Carey Baptist GS Kew)
- Russell, Katherine (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Shen, Li (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Shum, Daphne (The Geelong College Newtown)
- Stephens, Vilija (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Taylor, Bethany (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Teese, Christian (Box Hill Institute Box Hill)
- Ticehurst, Kylie (Essendon Keilor College Essendon)
- Tieu, Allan (St Kevins College Toorak)
- Trethowan, Nicola (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Trusler, Colm (St Patricks College Ballarat)
- Wang, Minghui (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Wang, Xiao (Balwyn HS Balwyn North)
- Weiss, Katharine (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Westcott, Ashleigh (Mater Christi College Belgrave)
- Wilton, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Wood, Patrick (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Wormald, Alyssa (Billanook College Ltd Mooroolbark)
41 (84 total)
- Axford, Elyse (Brentwood SC Glen Waverley)
- Bartholomeusz, Katherine (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Blaze, Elizabeth (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Boadle, Robert (St Patricks College Ballarat)
- Bourke, Michelle (Monivae College Hamilton)
- Bruce, Alexander (Mazenod College Mulgrave)
- Burchell, Emma (Warrnambool College Warrnambool)
- Butcher, Robert (Xavier College Kew)
- Butterworth, Jacinta (Brentwood SC Glen Waverley)
- Cooney, Michael (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Cooper, Shevaun (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Crossingham, Lee (Xavier College Kew)
- Cullen, Kathryn (Sacred Heart College Kyneton)
- Decampo, Luke (Melbourne GS Melbourne)
- Desilva, Nilushi (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Dickinson, James (St Patricks College Ballarat)
- Dickson, Abbey (Frankston HS Frankston)
- Dunlop, Tahnee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Dusek, Alexander (Brighton SC Brighton East)
- Elliott, Aimee (Toorak College Mount Eliza)
- Elliott, Vanessa (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Fay, Amy (Ballarat GS Wendouree)
- Fitzgerald, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Furphy, Ella (Notre Dame College Shepparton)
- Gazal, Ashleigh (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Glenane, Aaron (Ballarat HS Ballarat)
- Harding, Ashleah (Toorak College Mount Eliza)
- Harrison, Lisa (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Hogan, Adrian (Marcellin College Bulleen)
- Holborn, Alicia (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Holmes, James (St Patricks College Ballarat)
- Holt, Annabel (Geelong GS Corio)
- Horden, Alana (Tintern Ggs Ringwood East)
- Horvat, Natasha (Ave Maria College Aberfeldie)
- Howellsng, Kimyen (Brentwood SC Glen Waverley)
- Hradsky, Bronwyn (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Kalimnios, Catherine (Essendon Keilor College Essendon)
- Kinnersley, Jodie (Girton GS Ltd Bendigo)
- Kirszenblat, David (Scotch College Hawthorn)
- Klaus, Katherine (Ballarat GS Wendouree)
- Kovacevic, Ana (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Lanyon, Nicholas (Xavier College Kew)
- Leclercq, Caisha (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Lees, Nicole (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Leong, Kyna (Kew HS Kew East)
- Linhart, Ben (Wesley College Melbourne)
- Lloyd, Evan (Castlemaine SC Castlemaine)
- Macintyre, Beatrix (Wesley College Melbourne)
- Maher, Alycia (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Marie, Nicole (Bayside College Newport)
- Marson, Laura (Genazzano FCJ Kew)
- McCaffrey, Molly (University HS Parkville)
- McCourt, Gregory (St Pauls Anglican GS Warragul)
- McEwen, Claire (RMIT TAFE Carlton)
- Meehan, Madeleine (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Moravski, Stephan (St Bernards College Essendon)
- Murphy, Jacqueline (Sacre Coeur Glen Iris)
- Murray, Elizaanne (Brighton SC Brighton East)
- Nguyen, Kim (Preston Girls SC Preston)
- Nicolazzo, Stephen (St Bernards College Essendon)
- Owens, Giselle (Kew HS Kew East)
- Pearson, Jodi (Chisholm Institute - Dandenong Dandenong)
- Phelan, Kate (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Pollard, Amy (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Puli, Michael (St Kevins College Toorak)
- Robertson, Beau (Melbourne GS Melbourne)
- Rodgers, Lily (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Rule, John (Carey Baptist GS Kew)
- Rumbold, David (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Savage, Caitlin (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Scarlata, Alexa (St Aloysius College North Melbourne)
- Smith, Russell (McKinnon SC McKinnon)
- Sweeney, Eliza (Ruyton Girls School Kew)
- Swilo, Michael (University HS Parkville)
- Symon, Ben (McKinnon SC McKinnon)
- Thomev, Velika (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Walker, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- West, Sam (Brighton GS Brighton)
- Whelan, Donna (St Johns Regional College Dandenong)
- Wilson, Mark (De La Salle College Malvern)
- Wrigley, Meredith (Galen College Wangaratta)
- Young, Jaime (Box Hill HS Box Hill)
- Yuen, Lawrence (Mazenod College Mulgrave)
- Ziinowillis, Cinzia (Star Of The Sea College Gardenvale)
40 (107 total)
- Adam, James (Blackburn HS Blackburn)
- Anderson, Chris (Scotch College Hawthorn)
- Antony, Zoe (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Atchison, Julian (Luther College Croydon)
- Aycardo, Felicia (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Baldwin, James (St Michaels GS St Kilda)
- Barbour, Samuel (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School Kew)
- Berezdecky, Danielle (Kew HS Kew East)
- Bertoncello, Michelle (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Blake, Andrew (St Patricks College Ballarat)
- Bourne, Brhianan (Methodist Ladies College Kew)
- Brooks, Georgia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Buttriss, Jessica (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Callaghan, Genevieve (Catholic Ladies College Eltham)
- Carey, Constance (Wesley College Melbourne)
- Carter, Emily (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Catanchin, Melanie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Coleman, Robert (Xavier College Kew)
- Curtis, Sarah (Luther College Croydon)
- Dai, Diana (Fintona Girls School Balwyn)
- Daly, Sarah (Catholic College Wodonga)
- Davenport, Elisabeth (Ruyton Girls School Kew)
- Deng, Linda (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Ellwood, Benjamin (Camberwell HS Canterbury)
- Fairweather, Amanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Farrell, Alexandra (Ruyton Girls School Kew)
- Farrell, Amanda (Genazzano FCJ Kew)
- Fehily, Tobias (Bialik College Hawthorn East)
- Finney, Joanna (Wesley College Melbourne)
- Forster, Joshua (St Josephs College Newtown)
- Fyfe, Belinda (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Garbossa, Jacquelin (Padua College Mornington)
- Garrett, Katie (St Peters College Cranbourne)
- Gasko, Anne (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Glikson, Angie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Goddardclegg, Ailiche (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Grossman, Christopher (Scotch College Hawthorn)
- Handscombe, Celia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hargreaves, Victoria (St Catherines School Toorak)
- Hebert, Pernille (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Hendry, Lynne (Box Hill Institute Box Hill)
- Indralingam, Indika (McKinnon SC McKinnon)
- Kelly, Caroline (St Catherines School Toorak)
- Kokich, Justine (Siena College Camberwell)
- Lade, Catherine (Methodist Ladies College Kew)
- Lanyon, Eliza (Methodist Ladies College Kew)
- Long, Prue (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Loughran, Jadan (South Coast Christian College Leongatha)
- Maggiore, Peter (St Bernards College Essendon)
- Maloney, May (Princes Hill SC Carlton North)
- Markowitz, Adam (Melbourne HS South Yarra)
- Mawby, Nathan (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Mayo, Sophie (Tintern Ggs Ringwood East)
- McKendry, Emily (Ruyton Girls School Kew)
- McLean, Sara (Ballarat GS Wendouree)
- McLoughlin, Brett (St Patricks College Ballarat)
- Mether, Naomi (Frankston HS Frankston)
- Michael, Albertine (Galen College Wangaratta)
- Miller, Catherine (McKinnon SC McKinnon)
- Milosevic, Jelena (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Minas, Mary (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Mizzi, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Moore, Carina (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Moran, Patrick (Camberwell GS Canterbury)
- Nelson, Elizabeth (Camberwell HS Canterbury)
- Newnham, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Obradovic, Nijaz (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- OSullivan, Chloe (Ruyton Girls School Kew)
- Pappas, James (Melbourne GS Melbourne)
- Pilkington, Louise (Croydon SC Croydon)
- Power, Rachel (Sacre Coeur Glen Iris)
- Rice, Tennille (Loreto College Ballarat)
- Rikus, Erin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Rodger, Nicola (Ruyton Girls School Kew)
- Rupanagudi, Preethi (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Russell, Tegan (Brauer College Warrnambool)
- Ryan, Stephanie (St Josephs College Echuca)
- Rymarz, Edwina (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Sanders, James (Eltham HS Eltham)
- Schokman, Carina (The Geelong College Newtown)
- Schram, Laura (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Seferth, Ashley (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Segrave, Anneke (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Sharkey, Patrice (Upwey HS Upwey)
- Sharppaul, Edward (Camberwell GS Canterbury)
- Sheahan, Jennifer (The Geelong College Newtown)
- Shuttleworth, Rebecca (Loreto College Ballarat)
- Stanyon, Rachel (University HS Parkville)
- Stephens, Tillie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Stoney, Lisa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Taylor, Felicity (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Thomas, David (Brighton GS Brighton)
- Tooth, Giselle (Methodist Ladies College Kew)
- Tran, Ailinh (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tubridy, Ainslie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Umansky, Arielle (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Vangroeningen, Danielle (Pembroke SC (Senior) Mooroolbark)
- Vermaas, Joel (Emmaus College Burwood)
- Volke, Marcus (Ballarat HS Ballarat)
- Walker, Jonathan (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Walsh, Simon (Eltham HS Eltham)
- Wan, James (Scotch College Hawthorn)
- Watkins, Alyce (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Watson, Richard (Melbourne GS Melbourne)
- Windle, Dana (Tintern Ggs Ringwood East)
- Younane, Dylan (St Kevins College Toorak)
- Zoppos, Eloise (Avila College Mount Waverley)